Ceny dopravy a platby do ČR

V rámci České republiky Vám můžeme dodat objednané zboží níže uvedenými způsoby.
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

 

Zásilkovna - výdejní místa     Logo Zásilkovna

aktuální seznam výdejních míst

 
Cena dopravy 65 Kč
Platba bankovním převodem   0 Kč
Platba v hotovosti 35 Kč
   
Rychlost doručení standardně 1 pracovní den od odeslání zboží
   
Při nákupu nad 1.500 Kč doprava zdarma
 

Objednané zboží Vám bude doručeno na zvolené výdejní místo. Na vyzvednutí svého zboží máte vždy 7 dní. Pokud ale kliknete na link na trasování zásilky, který obdržíte v e-mailu, můžete si vyzvednutí zásilky prodloužit online a zdarma až na 21 dní. Jakmile je zásilka připravena na Vámi vybraném výdejním místě, přijde Vám potvrzovací e-mail a SMS. V potvrzovacím e-mailu a SMS obdržíte od Zásilkovny heslo pro vyzvednutí zásilky, které nadiktujete obsluze výdejního místa. Pro výdej zboží Vám postačí pouze znalost tohoto hesla. Pokud si vyberete možnost platby v hotovosti na výdejním místě, mějte prosím při převzetí zboží připravenu hotovost. Na výdejních místech není možné platit kartou.

 

česká pošta     Česká pošta logo

 
Cena dopravy 99 Kč
Platba bankovním převodem   0 Kč
Platba dobírkou 35 Kč
   
Rychlost doručení standardně 1 pracovní den od odeslání zboží
   
Při nákupu nad 2.500 Kč doprava zdarma
 

Zásilky s výškou do 5 cm budou odeslány Českou poštou jako doporučená zásilka, balíčky s výškou nad 5 cm budou odeslány kurýrem (tuto službu zprostředkuje Zásilkovna). Ve výjimečných případech mohou být kurýrem odeslány i menší zásilky.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více si můžete přečíst zde.