Vážení zákazníci, z důvodu Brexitu a nutnosti celního odbavování zásilek upozorňujeme, že dodací lhůta může být delší než avizované 3 týdny. Objednávejte, prosím, zboží pouze v případě, že tuto podmínku akceptujete. Děkujeme.

CD Bazar

V této sekci naleznete použité CD tituly, nejčastěji soundtracky. Většina je dovezena z USA nebo Anglie.

oprava-disku-cd-dvd
  • všechna použitá CD opravujeme profesionálním strojem Eco Pro2

 

  • stejná kvalita zvuku jako u nových CD 

 

  • na všechny použité disky poskytujeme standardní záruku 24 měsíců
 
Koupě použitého CD je velmi dobré řešení, které rozhodně doporučujeme. Zvuk na CD je totiž v digitální podobě, což znamená, že se jeho kvalita postupem času a přehráváním nesnižuje. Optické disky (CD, DVD, Blu-ray atd.) jsou už někde jinde, než kde byly dříve analogové nosiče (audiokazety, gramofonové desky atd.). U analogových nosičů může docházet ke snižování kvality zvuku, u optických disků toto však nehrozí. U použitého disku tedy nemusíte mít obavu, že by byl zvuk špatný či nějak zhoršený. Vezmeme-li v úvahu fakt, že jejich cena je většinou podstatně nižší, než cena nových CD, a jejich kvalita zvuku podstatně vyšší, než když si hudbu stáhnete někde z internetu, vycházejí bazarová CD nejlépe v poměru cena x výkon. Díky profesionálnímu stroji na opravu disků Eco Pro2 Vám všechna použitá CD dodáme ve stavu jako nová.
 
U našich dodavatelů jsou k dispozici tisíce použitých titulů. Využijte této skvělé možnosti a napište nám seznam CD libovolných žánrů, o která byste měli zájem. Obratem Vám sdělíme, která z nich a za jaké ceny můžeme dodat.
 
Stále máte z nákupu použitého CD obavu? Přečtěte si naše Pravidla nákupu použitých CD
 
 

Nejprodávanější

78
990178990
Značky
 
 
 
 
 
 
 
 

Stránka 1 z 1 - 117 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 117 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více si můžete přečíst zde.